Search
Close this search box.

CMV

Over het team

Teaminformatie

CMV speelt in de Nevobo-competitie in het Noorden. Dit is in toernooivorm ongeveer eens per maand in diverse plaatsen in Friesland.

Training
Woensdag, 17.00 – 18.00 uur

Sporthal
Van der Bij-hal, Kollum

Contact opnemen
Stuur een bericht naar de contactpersoon

Speler
Speler
Speler
Speler
Speler
Speler
Speler
Speler
coach

Voornaam achternaam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Programma

Er zijn voor dit team nog geen wedstrijden bekend. Wanneer bekend en mogelijk zullen deze hier worden getoond.

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29 February 20:45Havot DS 1 - Triumphera DS 1De Bildtseslag in St.-annaparochie
07 March 21:00Triumphera DS 1 - D.W.S. DS 1V.d. Bij-Hal in Kollum
18 March 19:45UDI DS 1 - Triumphera DS 1V.d. Bij-Hal in Kollum
21 March 19:30Triumphera DS 1 - v.v. D.S.O. DS 2V.d. Bij-Hal in Kollum
04 April 19:15VC058 DS 7 - Triumphera DS 1Sportcomplex Rengers in Leeuwarden

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
08 February 19:30Triumphera DS 1 - Leevoc DS 44-025-23, 25-9, 25-21, 25-22
25 January 21:00Triumphera DS 1 - DSVS DS 14-025-13, 25-12, 25-9, 25-20
18 January 19:15S.V.T. DS 2 - Triumphera DS 10-410-25, 17-25, 14-25, 16-25
11 January 21:00De Roeken/DVC DS 2 - Triumphera DS 10-412-25, 14-25, 11-25, 12-25
14 December 19:30Triumphera DS 1 - VC058 DS 73-125-23, 15-25, 25-9, 25-23
07 December 19:15v.v. D.S.O. DS 2 - Triumphera DS 14-025-19, 25-23, 25-16, 25-16

Stand CMV

#TeamGPWV+-
1Triumphera DS 113584661249842
2v.v. D.S.O. DS 21351421312991008
3VC058 DS 71342352012751080
4DSVS DS 11339322211691072
5UDI DS 11238321911071008
6Leevoc DS 41331262911061143
7D.W.S. DS 11228232610361075
8De Roeken/DVC DS 21421204111401375
9Havot DS 11298418731199
10S.V.T. DS 21333508471299
s.v. Oerterp DS 3000000