Zoek
Sluit dit zoekvak.

Zaterdag 23 september: Grote Clubactie

Het is bijna zover: De grote Clubactie komt er aan! Dat is goed nieuws voor onze vereniging. Jaarlijks mogen we dankzij de lotenverkoop extra geld ontvangen die geïnvesteerd kan worden in onze jeugd. Dit jaar doen we een extra beroep op ALLE leden van Triumphera. Help mee om zoveel mogelijk loten te verkopen. 80% van de verkoopprijs komt ten goede aan onze club.

Alle leden krijgen volgende week een link toegestuurd naar hun EIGEN verkooppagina, met bijbehorende QR-code. Deze mail ontvang je vanuit de loterij. Verspreid deze link zoveel mogelijk onder je familie, vrienden en kennissen. Doe dit op zaterdag 23 september, op die dag gaat namelijk de verkoop van start. We hebben dan de meeste kans dat de loten bij ons worden afgenomen. Zullen we samen de schouders er onder zetten?

Voor het jeugdlid wat bovendien de meeste loten verkoop ligt er een leuke prijs klaar. Schroom dus niet en laten we samen zoveel mogelijk loten verkopen voor onze mooie club!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *