Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Mooie overwinning voor de A-jeugd

Jeugd A reisde af naar Dokkum donderdag, terwijl alle teams thuis moesten spelen. In de competitie van de A’s zitten maar 4 teams. Twee daarvan zijn duidelijk al een stap verder dan onze jeugd maar De Roeken/DVC verkeerd in dezelfde ontwikkelingsfase. Mooie graadmeter dus! De vorige wedstrijd ervaarde de jeugd als een heel plezierige wedstrijd die gekenmerkt werd door sportiviteit tussen beide teams. De uitslag was toen 3-2 voor Triumphera.

De eerste set moest ons team z’n draai nog vinden, het spel was wat rommelig. De Roeken won deze dan ook. Maar onze jeugd groeit duidelijk in de wedstrijd. Voor het eerst wordt wat meer bovenhands geserveerd in de wedstrijd en dat levert punten op. Ook blokkerend pakken ze punten en er wordt mooi overgespeeld. De Roeken kan goed partij geven en regelmatig wordt het publiek getrakteerd op mooie rally’s. Triumphera wint de wedstrijd uiteindelijk met 3-1. Weer een mooie sportieve wedstrijd tegen de Roeken! 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *